Szanowni Rodzice i Uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku, informuje, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku zaplanowany jest egzamin ósmoklasisty. Dzisiaj zakończyli egzamin wasi koledzy – gimnazjaliści. Pisali razem w sali gimnastycznej, a języki obce, ze względu na dostosowania, w innych gabinetach.
Drodzy Uczniowie, na pewno wiecie, że w naszej szkole tak, jak w innych, trwa akcja strajkowa pracowników oświaty. Musimy dostosować warunki przeprowadzenia egzaminu do możliwości szkoły i odpowiedniej ilości członków zespołu nadzorującego. Egzamin będzie przeprowadzony w 2 salach. Zapraszam Was każdego dnia na godzinę 8.00. Spotykamy się na łączniku. Weźcie ze sobą legitymację, długopis i małą wodę mineralną. Proszę nie denerwujcie się, egzamin odbędzie się. Czekamy na Was.
Do zobaczenia – dyr. szkoły – Krystyna Prokopowicz

--------------------------------------------------------------------------