2017/2018
nauka teatr plastyka muzyka sport inne


Nauka

Wyróżnienie
Krzysztof Promiński 3b 
Nikodem Buglewski 3b
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” kat. Żaczek
Wyróżnienie
Martyna Paprocka 3c
Blanka B±kowska 3c
Wojewódzki Konkurs Literacki „Zgrabne rymy”
Wyróżnienie
Andżelika Lesiuk 4d
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” kat. Maluch (kl. 4)
Wyróżnienie
Mikołaj Cybulski 5b
Vanessa Kłos 6a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” kat. Beniamin (kl.5-6)
Finalistka
Małgorzata Pakuła 7b
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Finalistka
Małgorzata Pakuła 7b
Wojewódzki Konkurs Historyczny „Bohaterowie II wojny ¶wiatowej na Pomorzu”
Finalista
Patryk Sajkowski 2aG
VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny „II Wojna ¦wiatowa na Pomorzu Gdańskim”
Laureat
Michał Sajkowski 3bG
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Finalista
Michał Sajkowski 3bG
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Grupy teatralne

II miejsce
Zespół teatralny Igna¶ki
n-l: E.Kazimierczyk
XVI Powiatowy Konkurs Amatorskich Zespołów Teatralnych
"Zielone ¶wiatło dla bezpieczeństwa"


Plastyka

Wyróżnienie
Amelia Głowińska 6a
n-l: I. Tulska
4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży
"Portret w kolorze u¶miechu"
Nagroda
Michalina Michalak 1b
n-l: M. Karch
Konkurs plastyczny "Malborski Kalendarz Adwentowy"
w ramach XXVII Festiwalu "Boże Narodzenie w Sztuce"
III miejsce
Maksymilian Cichon kl. 4a
Wyróżnienie
Otylia Bisewska klasa 4d
Aleksandra Grzenkowicz kl. 4b
Miłosz Jalowski kl. 6a
n-l: I. Tulska
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Muzycznym
"Pod skrzydłami aniołów"
Nagroda
Maria Jalowska i Miłosz Jalowski kl. 6a
n-l: I. Tulska
"Szopka Bożonarodzeniowa"- konkurs plastyczny w ramach XXVII Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce.
Wyróżnienie
Mikołaj Cybulski klasa 5b
n-l: I. Tulska
XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczne okienko 2017 pod hasłem "Witam w mojej bajce"
Wyróżnienie
Marcin Grzenkowicz 1b
n-l: K. ¦wietlikowska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magia ¦wi±t Bożego Narodzenia - Ozdoba ¦wi±teczna"
zorganizowany przez ¦wietlicę Szkoln± w Szkole Podstawowej Nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Wróć na pocz±tek

Muzyka

I miejsce
Zespół "Fantazja" w składzie:
Marysia Sadowska 7a, Małgosia Oller 6b, Ola Kłos 6a,
Pola Pytko 7a, Daria Lubińska 7b, Luiza B±k 6a
n-l: Iza Tulska
IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Francuskiej w Człuchowie
NAGRODA SPECJALNA - GRAND PRIX
Zespół "Fantazja" w składzie:
Marysia Sadowska 7a, Małgosia Oller 6b, Ola Kłos 6a,
Pola Pytko 7a, Daria Lubińska 7b, Luiza B±k 6a, Martyna Szewczyk 6b
n-l: Iza Tulska
X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej Deo Gratias we Włocławku
II miejsce
Nadia Rakowska kl. 5a
III miejsce
Aleksandra Kłos kl. 6a
Wyróżnienie
Małgorzata Oller kl. 6b
n-l: I. Tulska
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Muzycznym
"Pod skrzydłami aniołów"
I miejsce
Nadia Rakowska kl. 5a
Wyróżnienie
Małgorzata Oller kl. 6b
n-l: I. Tulska
XIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie"
I miejsce
Aleksandra Kłos kl. 6a
II miejsce
Nadia Rakowska kl. 5a
Wyróżnienie
Marysia Sadowska kl. 7a
XXVII Festiwal Boże Narodzenie w Sztuce
konkurs wokalny
Laureatka
Maria Sadowska 7a
XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki
„Integracja DĽwiękiem Malowana”

Wróć na pocz±tek

Sport

III miejsce
Karolina Barecka 5b Zofia Bukowska 5b Weronika Jelinek 5b Zuzanna W±sik 5b Nikola Kuzikowska 5b Oliwia Barecka 6a Maria Jalowska 6a Luiza B±k 6a Wiktora Maliszewska 5a Nadia Rakowska 5a
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcz±t
II miejsce
Mateusz Kamiński 6a Jonasz Kenigsman 6a Bartosz Sowiński 6a Paweł Suski 6a Marcin Trawiński 6a Oskar W±sik 6a Mateusz Parciak 6b Konrad Patoka 6b Kacper Kołodziej 6b Jakub Weiss 5b
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
II miejsce
Zosia W±sik 3b
XXIII Miejski Bieg Niepodległo¶ci
II miejsce
Oliwa Barecka 6a Luiza B±k 6a Lena Duszyńska 6a Maria Jalowska 6a Vanessa Kłos 6a Wiktoria Botkowska 6a Amelka Głowińska 6a Diana Zakrzewska 6a Karolina Barecka 5b
Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Ręcznej
II miejsce
Paweł Suski 6a Oskar W±sik 6a Jonasz Kenigsman 6a Maksymilian Tkaczyk 6a Marcin Trawiński 6a Bartosz Sowiński 6a Alan Zaj±czkowski 6a Igor Hawryliszyn 6a
Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce
I miejsce
Bartosz Sowiński 6a Paweł Suski 6a Oskar W±sik 6a Jonasz Kenigsman 6a Mateusz Kamiński 6a Kacper Kołodziej 6b
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
II miejsce
Paweł Suski 6a Oskar W±sik 6a Kacper Kołodziej 6b Maksymilian Tkaczyk 6a Mateusz Parciak 6b Szymon Grzegorowski 5b Mikołaj Sadowski 4d Mariusz Ru¶ć 5a Jakub Weiss 5b
Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Nożnej
III miejsce Oliwa Barecka 6a Luiza B±k 6a Lena Duszyńska 6a Wiktoria Botkowska 6a Amelia Głowińska 6a Nikola Kuzikowska 5b Zofia W±sik 3b Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Nożnej dziewcz±t
II miejsce
Bartosz Bożek 7a Damian Kamiński 7a Marcin Krzyżosiak 7a Cezary Jeżewski 7a Dawid Wronka 7a Artur Sosnowski 7a Paweł ¦liwiński 7b Jakub Zaborowski 7b Adrian Raczkowski 7b Filip Loński 7b Kacper Witkiewicz 5b
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców
III miejsce
Nadia Galeniewska 7a Zuzanna Ewertowska 7a Izabela Popowska 7a Julia Polska 7a Marika Skibiak 7a Aleksandra Smolińska 7a Dorota Cija 7b Daria Lubińska 7b
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcz±t
III miejsce
Zuzanna Ewertowska 7a Izabela Popowska 7a Julia Polska 7a Aleksandra Smolińska 7a Dorota Cija 7b Małgorzata Pakuła 7b Paulina Machcińska 3a Oliwia Żuchowska 3a
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
II miejsce
Paulina Machcińska 3a Zuzanna Murawska 3a Oliwia Żuchowska 3a Wiktoria Kosater 3a Karolina Mierzwa 3b Oliwia D±delewska 2b Natalia Dziewic 2b Julia Musiał 3a Aleksandra Smolińska 7a
Półfinał Wojewódzki XIX Wojewódzkiej Gimnazjady  Młodzieży Szkolnej w Unihoca dziewcz±t
I miejsce
Oliwia Żuchowska 3a
Natalia Wyszyńska 3a
Paulina Machcińska 3a
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowy - gimnazjum
III m. Adrian Gołuński 3a - skok w dal
II m. Paulina Machcińska 3a - skok wzwyż
I m. Natalia Wyszyńska 3a - rzut oszczepem
III m. Wiktor Powierża 3a - - skok wzwyż
III m. Alan Sokolnicki 3a - rzut oszczepem
II m. Patryk Sajkowski 2a - bieg na 2000m
Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w Lekkoatletyce - oddziały gimnazjalne

Wróć na pocz±tek

Inne

I miejsce
Martyna Loda 5b
Maria Jalowska 6a
Jonasz Kenigsman 6a
Bartosz Sowiński 6a
n-l: I. Domagała
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy
I miejsce
Paulina Machcińska 3a
Oliwia Żuchowska 3a
Filip Tkaczyk 3b
n-l: I. Domagała
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy - oddziały gimnazjalne
II miejsce
Maksymilian Tkaczyk
III miejsce
Paweł Suski 6a
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje powiatowe
II miejsce
Nikola Kuzikowska 5b
n-l: B. Pietkiewicz
Eliminacje powiatowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
Finali¶ci
Krzysztof Promiński 3b
Natalia Garbacz 3d
Wyróżnienie
Amelia Sudoł 3d
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy
WIELKI MARATON CZYTELNICZY kl. 2-3
„Spotkacie nowych przyjaciół”
Laureatka
Natalia Klimkowska 5b
Finalistki
Łucja Czapp 4a
Julia Paczkowska 4c
Laura Lenius 4c
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy
WIELKI MARATON CZYTELNICZY kl.4-6
„Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca"

Wróć na pocz±tek