2019/2020
Nauka Sztuka Muzyka Sport Inne


Nauka

II miejsce
Julia Promińska 6d
n-l: B. Kownacka
Międzyszkolnym Konkurs Matematyczny "Myślę więc jestem"
dla uczniów klas 6
Wyróżnienie
Mikołaj Cybulski 7c
n-l: M. Długosz
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR 2019 kat. Junior
LAUREAT
Cybulski Mikołaj 7c
n-l: B. Kownacka
POMORSKA LIGA ZADANIOWA
ETAP POWIATOWY


Sztuka

III miejsce
Zespół teatralny "Ignaśki"
n-l: E. Kazimierczyk
XVII Powiatowy Konkurs Amatorskich Zespołów Teatralnych
pod hasłem: W wirtualnej sieci
I miejsce
kat. kl. 1-3
Zespół teatralny klasy 2c
występ pt: Jasełkowy teatr cienia
n-l: E. Łęczkowska
XXIX Festiwal "Boże Narodzenie w Sztuce" - konkurs jasełek
Nagroda festiwalowa
Michalina Michalak 3b
Wyróżnienie
Igor Jankowski 3b
Nikodem Buglewski 5b
n-l: M. Karch
XXIX Festiwal "Boże Narodzenie w Sztuce"
- konkurs plastyczny na ilustrację do pastorałki
I miejsce
Nadia Gierszewska 2c
II miejsce
Wiktor Piekarski 2c
Wyróżnienie
Lena Łoś 2b
Wiktoria Domochowska 1c
Konkurs plastyczny pt. Moja Ojczyzna
zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Malborka
kat. klas 1-3
II miejsce
w konkursie plastycznym
Dominik Topolewski 2c
III miejsce
w konkursie literackim
Michał Kowalczyk 2c
n-l: E. Łęczkowska
Konkurs literacki i plastyczny pt. "Wolontariat w powiecie malborskim"
zorganizowany przez Malborskie Centrum Wolontariatu

Muzyka

I miejsce
kat. 13-15 lat:
Aleksandra Kłos 8a
Wyróżnienie
Małgorzata Oller 8b
kat. 10-12 lat
Adrian Dębowski 5b
n-l: I. Tulska
XV Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Nasze Boże Narodzenie
- Sadlinki 2019

Wróć na początek

Sport

I miejsce
 Oliwia Barecka 8a, Luiza Bąk 8a, Maria Jalowska 8a
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Badminton  Dziewcząt kl.8
Mistrzostwa Powiatu 
Drużynowy Badminton  Dziewcząt kl.8
III miejsce
Oskar Wąsik 8a, Paweł Suski 8a, Jonasz Kenigsman 8a
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Badminton  Chłopców kl.8
Mistrzostwa Powiatu
Drużynowy Badminton  Chłopców kl.8
III miejsce
Dawid Karny 6c, Mikołaj Sadowski 6d, Kacper Potulski 6c, Igor Siemaszkiewicz 6d
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Badminton  Chłopców kl.6
Mistrzostwa Powiatu
Drużynowy Badminton  Chłopców kl.6
II miejsce
Oliwia Barecka 8a, Luiza Bąk 8a
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt kl.7-8 
Mistrzostwa Powiatu
Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt kl.7-8 
II miejsce
Łukasz Machciński 8b, Mariusz Ruść 7a
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców kl. 7-8
Mistrzostwa Powiatu
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców kl. 7-8
III miejsce 
Mikołaj Sadowski 6d, Krzysztof Promiński 5b, Franciszek Lorenz 6d
Mistrzostwa Malborka
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców kl.5-6
Mistrzostwa Powiatu
Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców kl.5-6

Wróć na początek

Wróć na początek