ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA w „Dwójce”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To chwila pełna uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 21 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku odbyła się ta wspaniała impreza. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i babciom życzenia. Uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości laurkami, które wykonali własnoręcznie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Babcie i dziadkowie byli dumni ze swoich wnucząt.

Tekst: Adela Semeniuk