XI Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
„Nasze Boże Narodzenie” w Sadlinkach

W minioną sobotę, 9 stycznia 2016r. odbył się XI Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie” w Sadlinkach. Tradycyjnie nie zabrakło śpiewającej reprezentacji z naszej szkoły. Solistki z zespołów wokalnych Na chwilę (Gimnazjum nr 2) i Fantazja doskonale zaprezentowały się w tegorocznych zmaganiach.
W kategorii klas 4-6 Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowały Aleksandra Kłos i Małgorzata Oller, które wyśpiewały wyróżnienia. W najmłodszej kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej naszą szkołę reprezentowała Maja Dulko, dla której był to sceniczny debiut.
Kolejne sukcesy cieszą opiekującą się zespołami panią Izabelę Tulską i są dobrą zachętą do dalszej pracy nad rozwijaniem wokalnych talentów, których jak widać w malborskiej dwójce nie brakuje.
Dzień konkursowy był pełen wrażeń i emocji, uczestniczki oprócz gratulacji, dyplomów i braw otrzymały także cenne upominki. Takie dni są nagrodą za wysiłek i zaangażowanie zarówno dla śpiewających dziewcząt, jak i dla ich rodziców. Oby taki początek roku był prognozą dalszych sukcesów i rozwoju szkolnych TALENTÓW.
Jeszcze raz gratulujemy!

Tekst: Izabela Tulska