Witamy Wiosnę

W poniedziałek 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny. Impreza w grupie wiekowej klas I – III przebiegała pod hasłem „Każdy talent ma”. Klasy miały możliwość zaprezentowania talentów indywidualnie i grupowo. Uczniowie przedstawiali swoje zdolności wokalne, muzyczne, taneczne. Nie zabrakło także pokazów gimnastyczno – artystycznych.
Występy poszczególnych klas wzbudzały duże zainteresowanie. Zabawa upłynęła w miłej, radosnej atmosferze.

W grupie wiekowej IV-VI tematem przewodnim była Wielkanoc. Każda z klas miała za zadanie wykonać plakat związany z tradycjami wielkanocnymi. Uczniowie prezentowali plakaty w trakcie trwania apelu. Przedstawiciele klas przygotowywali pisankę wielkanocną, którą zademonstrowali na zakończenie apelu. Uczniowie brali również udział w konkurencjach sportowych - Wyścig zajęcy oraz Bieg z jajkiem. Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplomy za udział w uroczystości oraz słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Tekst: Beata Barcikowska Kmieć i Sebastian Olszewski