Zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016

24 czerwca zabrzmiał w tym roku szkolnym ostatni dzwonek. Zebrał wszystkich w ten upalny dzień, wyjątkowo nie na rozpalonym słońcem boisku szkolnym, ale w cieniu starych drzew, które zapewne pamiętają czasy założenia szkoły. Dyrektor szkoły Krystyna Prokopowicz podziękowała wszystkim za wysiłek, sukcesy i życzyła wspaniałych, bezpiecznych wakacji.
Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z paskiem oraz nagrody. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć uczennicy z klasy 5a Natalki Lubczyńskiej, która także otrzymałaby takie wyróżnienie, gdyby nie tragiczny wypadek.
Uczniowie oraz grono pedagogiczne pożegnało wieloletniego nauczyciela przyrody, panią Jolantę Olszewską, która niczym absolwenci, postanowiła opuścić mury naszej szkoły.
Ogłoszenie przez dyrektor Krystynę Prokopowicz bieżącego roku szkolnego zakończonym było bardzo oczekiwane nie tylko z powodu wysokiej tego dnia temperatury.