Podsumowanie semestru 1.

W czwartek 2 lutego grupa wiekowa IV-VI wraz z nauczycielami podsumowała pracę w I semestrze roku szkolnego 2016/2017. Na apelu przypomniano wszystkie ważne wydarzenia z życia szkoły, apele, spotkania z różnymi gośćmi oraz dyskoteki organizowane przez Samorząd Uczniowski. Na początku dzieci mogły obejrzeć pokaz artystyczny przygotowany przez uczennice klas IV po kierunkiem p. Beaty Stopow. Następnie nauczyciele wyczytywali uczniów ze szczególnymi osiągnięciami w poszczególnych przedmiotach. Wyróżniono również uczniów z najwyższymi średnimi w swoich klasach a każdy z nich otrzymał słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego. Ogłoszono również klasę z najwyższą frekwencją oraz najwyższą średnią ocen. W obu kategoriach pierwsze miejsce zajęła klasa 4b, której wychowawcą jest p. Patryk Borzęcki a nagrodą były pyszne mandarynki dla uczniów tej klasy.

Klasy IV-VI zapracowały na bardzo wysoką średnią ocen - 4,29. Średnie poszczególnych klas przedstawiają się następująco:
Klasa: IV a – 4,26
Klasa: IV b – 4,64
Klasa: V a – 4,32
Klasa: V b – 3,99
Klasa: VI a – 4,38
Klasa: VI b – 4,12

Indywidualnie, najwyższe średnie uzyskali następujący uczniowie:
V a - Jalowska Maria - 5,55
VI b - Pakuła Małgorzata - 5,55
V a - Jalowski Miłosz - 5,45
V a - Tkaczyk Maksymilian - 5,45
VI a - Pytko Pola - 5,45
IV b - Cybulski Mikołaj - 5,36
VI a - Bożek Bartosz - 5,36

Na zakończenie apelu opiekunowie Samorządu przedstawili plan pracy na semestr II. Słodkie upominki oraz owoce ufundowała Rada Rodziców.

Tekst: Sebastian Olszewski
Foto: Kajetan Mąder