Otrzęsiny klas IV

29 września w naszej szkole odbył się apel grupy wiekowej IV-VI, na którym uroczyście przyjęliśmy klasy 4. Podczas apelu najmłodsi członkowie grupy wiekowej musieli wykazać się wiedzą na temat szkoły, swojego wychowawcy oraz sprawdzić się w różnych konkurencjach, m.in. ćwiczyli śpiew ogłoszenia z gazety na melodię „wlazł kotek na płotek”, taniec z miotłą, wyrabiali gust modowy, przebierając się w różne stroje, tak aby w ciągu jednej minuty założyć na siebie jak najwięcej warstw odzieży, jedli jabłko bez pomocy rąk a na koniec klasy 4a i 4b stanęły naprzeciw siebie mierząc swoją siłę w przeciąganiu liny.
Organizatorem i pomysłodawca konkursów był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, pani Beatą Kownacką i panem Sebastianem Olszewskim. Na koniec pani wicedyrektor Ewa Ciechowska wręczyła klasom 4 certyfikat potwierdzający przyjęcie do grupy wiekowej klas IV-VI.
Samorząd Uczniowski ogłosił również wyniki konkursu na najsympatyczniejszego chłopca, którym w tym roku został Szymon Grzegorowski z klasy 4b.

Tekst: Sebastian Olszewski

Otrzęsiny