Dzień Samorządności w 0-3

Dzień Samorządności w klasach 0 – 3 odbył się 21 marca 2017r. Tego dnia uczniowie we wspólnej zabawie powitali nadchodzącą wiosnę. Klasy brały udział w konkursie - Mini Playback Show pod hasłem „Roztańczona Pani Wiosna”. Zabawa polegała na naśladownictwie gwiazd muzyki polskiej lub zagranicznej. Występy dzieci były na wysokim poziomie, wszyscy starali się jak najwierniej wcielić w rolę, imitując śpiew, taniec wybranych gwiazd. Zainteresowanie budziły stroje przygotowane przez uczestników zabawy, które upodobniały ich do gwiazd. Na scenie pojawili się: Bajm, Cleo, zespół Akcent i wielu innych. W ten dzień bawiliśmy się świetnie, uśmiech i dobre samopoczucie towarzyszyły każdemu dziecku.
Na zakończenie każda klasa za udział w uroczystości otrzymała dyplomy, nagrody oraz słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Tekst: Beata Barcikowska-Kmieć

wiosna3 (121 kB)