W karnawale wielkie bale

17 stycznia zgodnie z tradycją w naszej szkole już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy klas 0-III. Od samego rana dzień ten zapowiadał się magicznie. Było wesoło, kolorowo i radośnie. Sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę bajkowych postaci. Imprezę dla najmłodszych poprowadził DJ Łukasz Brzostek. Dzieci bawiły się świetnie w rytm nowoczesnych przebojów. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których aktywnie uczestniczyli reprezentanci każdej z klas wykonując różnorodne zadania. Dużą atrakcją dla uczniów była wizyta pluszowego Tygryska, który poprowadził taneczne korowody. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały muzyczne hity. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Tekst: Emilia Łęczkowska, Maria Waniewska

bal1 (71 kB)