Dzień otwarty w SP2

28 luty był 2018 „Dniem Otwartym” w naszej szkole, przyszli uczniowie klas pierwszych oraz „zerówki” wraz z rodzicami mieli okazję poznać bliżej naszą „Dwójeczkę”. Dzieci miały możliwość zwiedzić szkołę, zapoznać się z jej ofertą, obejrzeć prezentację multimedialną oraz film z życia szkoły. Przedstawiono również listę zajęć pozalekcyjnych. Następnie odbyło się zwiedzanie budynku. Przyszli uczniowie mogli zobaczyć: świetlicę, bibliotekę, salę gimnastyczną, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i komputerowe. Podczas spaceru po szkole dzieci wraz z rodzicami miały możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach technicznych, muzycznych, tanecznych, sportowych, językowych, w których bardzo chętnie brały udział.

Tekst: Emilia Łęczkowska, Maria Waniewska

dzien_otw2 (40 kB)