Miejska zabawa mikołajkowa

W środę 6 grudnia 2017 na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbyła się „Miejska zabawa mikołajkowa”, która rozpoczęła się od świątecznych życzeń złożonych przez Burmistrza Marka Charzewskiego. Na scenie można było usłyszeć występy artystyczne dzieci z malborskich szkół i przedszkoli. W zabawie mikołajkowej uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły. Reprezentanci klasy 3 „d” przygotowani przez wychowawczynie Emilię Łęczkowską zaśpiewali piosenkę „Bosy pastuszek”. Oprócz występów artystycznych na najmłodszych mieszkańców miasta czekało wiele innych atrakcji m.in. spotkanie z Mikołajem, loteria z prezentami, przejażdżki na kucu, malowanie buzi, podziwianie iluminacji na miejskiej choince oraz oglądanie szopek z żywymi zwierzętami i z własnoręcznie wykonanymi ozdobami choinkowymi.

Tekst: Tekst: Emilia Łęczkowskq

miejska zabawa (80 kB)