Bal Karnawałowy KLAS STARSZYCH w Szkole Podstawowej nr 2

W czwartek 25 stycznia 2018 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się wyczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. Samorząd szkolny długo pracował nad organizacją i wystrojem całej sali. Na 5 godzinie lekcyjnej z hukiem nadmuchanych balonów rozpoczęliśmy zabawę. Nasi prowadzący zadbali o to, żeby oprócz tańczenia w rytm disco polo, uczniowie bawili się wszyscy razem bardzo zgodnie. Na początek coś prostego, oczywiście zależy dla kogo, a mianowicie – Belgijka. Następnie powrót do zabawy, czyli tańca- łamańca, a później znany wszystkim Polakom pociąg.
Nie zabrakło także przygotowania do balu gimnazjalnego, czyli znany i uwielbiany przez wszystkich gimnazjalistów polonez. Ze względu na świetną zabawę podczas balu Pani Dyrektor podarowała nam dodatkową godzinę zabawy, za co serdecznie dziękujemy!
Bal zakończyliśmy piosenką "See you again" i jak w jej tytule, mamy nadzieję na powtórzenie karnawałowej zabawy za rok.

bal gim1 (92 kB)

bal gim2 (88 kB)