Spotkanie Laureatów 2017/2018

12.06.2018 po raz kolejny odbyło się Spotkanie Laureatów naszej szkoły. Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w mijającym roku szkolnym dostali pamiątkowe dyplomy, a ich rodzice gratulacje. Wyrazy uznania przekazywali pani dyrektor Krystyna Prokopowicz, pani wicedyrektor Ewa Ciechowska, przedstawiciel policji starszy sierżant sztabowy Łukasz Zakrzewski oraz przewodniczący rady rodziców Bogdan Mąder. Czwartoklasiści odebrali również swoje pierwsze „prawo jazdy”, czyli kartę rowerową. Poza tym, nasi utalentowani uczniowie mieli okazję zaprezentować się w przygotowanych piosenkach i przedstawieniu teatralnym.
Wszystkim laureatom i ich rodzicom jeszcze raz gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za poświęcenie i pracę, dzięki którym mieliśmy okazję spotkać się w tak licznym gronie utalentowanych i uhonorowanych uczniów.

Tekst: Maciej Kloc