Otrzęsiny czwartoklasistów

Tematem przewodnim tegorocznych otrzęsin w dniu 2 października 2018 był "Bohater 100-lecia". Każda klasa IV miała za zadanie przygotować pokaz, prezentację o wybranym przez siebie bohaterze 100-lecia odzyskania Niepodległości. Na apelu mogliśmy zobaczyć krótki pokaz o Marii Skłodowskiej-Curie, Józefie Piłsudskim i Stanisławie Taczaku. Uczniowie klas IV musieli również odpowiedzieć na pytania związane z historią szkoły, miasta i Polski. Kolejną atrakcją apelu był specjalnie przygotowany tor przeszkód, nazwany "biegiem komandosa", który musieli przebiec zarówno czwartoklasiści jak również ich nieustraszeni wychowawcy. Na koniec Pani wicedyrektor wręczyła naszym bohaterom i komandosom dyplomy oraz słodkie upominki od Pani Dyrektor i Rady Rodziców.

Tekst: Sebasitan Olszewski

otrzesiny1 (36 kB)