Żegnamy ostatnich gimnazjalistów i pierwszych ósmoklasistów

18 czerwca odbyły się uroczyste apele dla naszych absolwentów, czyli uczniów klas 8 i 3 oddziału Gimnazjum. Przyszli absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie, aby godnie reprezentować swoją pierwszą szkołę. Pani Dyrektor wręczała najlepszym uczniom symboliczne tarcze oraz dyplomy. Również inni nauczyciele nagradzali uczniów, którzy wyróżniali się z ich przedmiotów.

Po części oficjalnej przyszła kolej na część artystyczną, gdzie wręczyliśmy uczniom symboliczne tytuły, odpowiednio w klasach 8 "Ignaśki" oraz "Fijołki" w klasach 3. Kategorie oraz nominacje przyznawali sami uczniowie i były to m.in. Kujon, Prymus, Luzak, Sportowiec, Top Model, Psiapiółki, Lizus, Zastępca Woźnego, Mały Głód i inne.

Na koniec sami absolwenci wyszli na środek aby podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom oraz dyrekcji. Łzom wzruszenia nie było końca, lecz pożegnanie miało pogodny charakter, gdyż jak ujęła to jedna z uczennic "to nie jest koniec, to nawet nie jest początek koniec, to jest koniec początku".
Nie piszemy żegnajcie ale DO ZOBACZENIA!

pozegnanie8igim_ (1) (61 kB)

pozegnanie8igim_ (2) (87 kB)

pozegnanie8igim_ (3) (87 kB)

pozegnanie8igim_ (4) (69 kB)