V KONKURS PIOSENKI FRANCUSKIEJ w CZŁUCHOWIE - za nami!

W sobotę 13.10.2018r. naszą szkołę po raz czwarty już reprezentowały Marysia Sadowska z klasy 8a i Ola Kłos z klasy 7a. Wczesnym rankiem dziewczęta wyjechały do Człuchowa na przesłuchania. Konkursowe zmagania trwały w kategoriach wiekowych. Dziewczęta zaśpiewały w kategorii klas 7-8 i 3 gim. Mimo, że na co dzień nie uczą się języka francuskiego to reprezentują wysoki poziom. Marysia zaśpiewała piosenkę pt.” Chante”, Ola - „Le Monde Nous Appartiendra”.
Dziewczęta przygotowała do konkursu prowadząca szkolny zespół wokalny FANTAZJA- p. Iza Tulska. Nad prawidłową wymową czuwała p. Olga Loroch.
Wieczorem podczas Koncertu Galowego okazało się, że Maria Sadowska zajęła 2 miejsce. Ola natomiast, otrzymała dyplom za udział.
Gratuluję dziewczynom wytrwałości, uporu, a przede wszystkim talentu wokalnego!

Tekst: Izabela Tulska

czluchow1 (64 kB)