„Jasełkowy teatr cienia”

Uczniowie klasy 2 c uczestniczyli w Konkursie Jasełek w ramach XXIX Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce 2019 dla przedszkoli i szkół podstawowych z klas I-III. Konkurs odbył się w Karwanie.
Przygotowali¶my występ pt. „Jasełkowy teatr cienia”. Cieszymy się tym bardziej, że zostali¶my docenieni i zdobyli¶my 1 miejsce w swojej kategorii. Rado¶ć dzieci, rodziców bezcenna. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas mocno kciuki. Uczniów przygotowała wychowawczyni klasy Emilia Łęczkowska. W roli Józefa- Filip Rybicki, Maryja- Julia Trawińska, Anioł- Alicja Karaczewska, Pasterze- Oliwier Koprucha, Alicja Ordon, Królowie-Bruno Małecki, Wiktor Piekarski, Artur Jeżak, chór- Nadia Gierszewska, Anna Goncz, lektor-Dominik Topolewski. Gratulujemy!

Tekst: Emilia Łęczkowska

1c (29 kB)