Mikołajki

Nareszcie nadszedł 6 grudnia. Tego dnia odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe klas I – IV. W sali gimnastycznej, która za pomocą dekoracji przeobraziła się w magiczną krainę Mikołaja, najmłodsi wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyli w sportowej zabawie. Po rozgrzewce w rytmie świątecznych przebojów, dzieci startowały w wyścigach rzędów. Musiały wykazać się szybkością, zwinnością, siłą. Uczestników zabawy odwiedził Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek. Dodatkową atrakcją był występ taneczny starszych koleżanek, które przygotowała pani Małgorzata Woźniak. Na zakończenie zabawy wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.
Mikołajkową zabawę przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.

mikolajki_ (2) (50 kB)

mikolajki_ (3) (65 kB)