Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców 2023/2024

L.p. imię i nazwisko przedmiot termin sala
1. Teresa Balerstet biologia, wos poniedziałek 15:25-16:25 sala 215
2. Beata Barcikowska - Kmieć edukacja przedszkolna poniedziałek 13:30-14:30 sala 019
3. Patryk Borzęcki przyroda, informatyka poniedziałek 13:30-14:30 sala 213
4. Jolanta Bożek wychowanie fizyczne środa 15:20-16:20 sala gimnastyczna
5. Ewa Ciechowska dyrektor szkoły, technika czwartek 14:00-15:00 gabinet dyrektora
6. Paulina Czapska język angielski

poniedziałek 8:15-8:55

wtorek 13:40-14:00

sala 123
7. Krystyna Czarnota edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 12:30-13:30 sala 021
8. Małgorzata Długosz informatyka czwartek 15:20-16:20 sala 114
9. Małgorzata Gutowska-Janiuk świetlica piątek 11:45-12:45 świetlica
10. Agnieszka Honory matematyka czwartek 14:25-15:25 sala 124
11. Iwona Jażdzewska język polski wtorek 15:20-16:20 sala 015
12. Magdalena Karch edukacja wczesnoszkolna wtorek 11:45-12:45 sala 117
13. Elżbieta Kazimierczyk język polski środa 13:40-14:40 sala 116
14. Maciej Kloc logopeda wtorek 16:10-17:10 sala 010
15. Regina Konarzewska technika, geografia piątek 14:30-15:30 sala 209
16. Beata Kownacka matematyka czwartek 14:00-15:00 sala 014
17. Andrzej Krotowski matematyka poniedziałek 14:30-15:30 sala 202
18. Lidia Krzyżosiak historia środa 14:35-15:35 sala 107
19. Andrzej Lewandowski wychowanie fizyczne piątek 14:25-15:25 sala gimnastyczna
20. Anna Linkner – Suska język angielski piątek 14:30-15:30 sala 021
21. Emilia Łęczkowska pedagog piątek 12:00-13:00 sala 018
22. Joanna Okońska biblioteka piątek 14:00-15:00 biblioteka
23. Sebastian Olszewski religia środa 14:25-15:25 sala 115
24. Katarzyna Orszykowska historia, geografia środa 15:35-16:35 sala 214
25. Anna Osipiak edukacja wczesnoszkolna środa 15:30-16:30 sala 020
26. Izabela Przybysz język niemiecki poniedziałek 15:20-15:50 sala 113
27. Mirosława Rowińska wychowanie fizyczne środa 16:15-17:15 sala gimnastyczna
28. Jolanta Sieger edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 16:25-17:25 sala 017
29. Ewa Smardzewska chemia wtorek 14:25-14:55 sala 202
30. Diana Sokołowska język polski, religia piątek 13:30-14:30 sala 116
31. Katarzyna Steinborn-Mocek psycholog poniedziałek 14:25-15:25 sala 09
32. Izabela Tulska muzyka, plastyka czwartek 13:30-14:30 sala 222
33. Małgorzata Woźniak wychowanie fizyczne czwartek 15:20-16:20 sala gimnastyczna
34. Justyna Zaborowska edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 15:20-16:20 sala 028
Data dodania: 2022-10-04 13:58:34
Data edycji: 2024-01-15 08:29:34
Ilość wyświetleń: 8796
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej