Koło Kreatywności i Innowacji

Na zajęciach koła kreatywności i innowacji uczniowie poznają techniki i narzędzia twórczego myślenia i metody kreatywnego rozwiązywania problemów. Sesjom twórczej pomysłowości towarzyszy swobodna atmosfera i dobra zabawa.

Członkowie koła przygotowują i organizują dni tematyczne w szkole: Tydzień Szczęścia, Międzynarodowy Dzień Mózgu, Dzień Pozytywnego Myślenia i wiele innych atrakcji dla kolegów.

Uczestnicy koła bardzo aktywnie wspierają przygotowanie 3 edycji Tygodnia Kreatywnego Patriotyzmu z okazji Święta Niepodległości.

Uczniowie przygotowują się do zorganizowania Festiwalu Kreatywności przeznaczonego dla drużyn z malborskich szkół podstawowych oraz przygotowują kampanię reklamową z  projektu  MBOJ.

Głównym celem imprezy jest promowanie kreatywności i innowacji w myśleniu i działaniu oraz ewaluowania tych zdolności.

Opiekun koła: Lidia Krzyżosiak

tekst i grafika: Lidia Krzyżosiak