Szkoły pełne talentów - edycja 1 (zakończona)

Nasza szkoła bierze udział w akcji organizowanej przez sieć sklepów Lidl "Szkoły pełne talentów".
Robiąc zakupy w Lidlu, za każde wydane 50 złotych na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo, otrzymają państwo "talenciaka".
Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly wykorzystując kod numeryczny lub skanując unikalny kod QR, i przypisać je do naszej szkoły (Szkoła Podstawowa nr 2, województwo pomorskie, Malbork).
Istnieje również możliwość przekazania talenciaków szkole w tradycyjnej formie - odpowiednio opisane skrzyneczki znajdują się w bibliotece szkolnej, w świetlicy szkolnej oraz w sekretariacie szkoły.
Talenciaki zbieramy do 20 listopada 2022 roku - szkoła może je następnie wymienić na nagrody z katalogu (na przykład zestaw do eksperymentów optycznych - 1200 talenciaków, mikroskop 500 talenciaków, pudełko z instrumentami - 750 talenciaków, anatomiczny model serca - 500 talenciaków).
Ponadto każdy zarejestrowany talenciak, to los w Wielkiej Szkolnej Loterii - szkoła może, między innymi, wygrać kompletnie wyposażoną salę komputerową.
Link ze szczegółami: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

Katarzyna Steinborn-Mocek