Apele świąteczne

22 grudnia w naszej Szkole odbyły się apele świąteczne. Organizatorami apeli byli : pani Izabela Tulska oraz pan Sebastian Olszewski. Uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. "Próba chóru" przeplatane wystepani szkolnego zespołu Fantazja. Podsumowaliśmy również konkursy orgaznizowane w naszej Szkole, m.in. konkursy czytelnicze i plastyczne. Najwięcej emocji wywołało podsumowanie konkursu na najpiękniej udekorowaną klasę, który ogłosiła pani Dyrektor Ewa Ciechowska wraz z Radą Rodziców. Komisja konkursowa obejrzała wszystkie klasy i po naradach wytypowała zwyciezców. W kategorii klas 0-3 najpiękniej wypadła sala , którą przygotowały wspólnie klasy 3a i 3b. Nagrodą są warsztaty mydlarskie zorganizowane przez Radę Rodziców. W kategoriii klas 4-8 nagród i wyróżnień było nieco więcej: klasa 6a będzie mogła wybrać się na kregle do Alfa Club, klasy 4c oraz 5c wezmą udział w wybranych przez siebie zajęciach w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA), która mieści się w Szkole Łacińskiej. Klasy 8b i 8c będą mogły poczuć się jak w kinie w specjalnie przygowanym dla nich seansie z popcornem i innymi atrakacjami w ostatni dzień przed feriami zimowymi.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w konkursy oraz przygotowanie apelu.

Tekst : Sebastian Olszewski

Zdjecia : uczniowie szkolnego koła Fotograficznego : Maria Bławat, Oliwia Langier, Dominika Kosior

Data dodania: 2022-12-22 21:27:36
Data edycji: 2022-12-22 21:30:29