Bajkowe jasełka w wykonaniu grupy teatralnej i wokalnej - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Bajkowe jasełka w wykonaniu grupy teatralnej i wokalnej

Bajkowe JaseÅ‚ka w wykonaniu naszych uczniów zrobiÅ‚y niesamowite wrażenie. To trzeba byÅ‚o zobaczyć!

Przedstawienie odbyÅ‚o siÄ™ na deskach naszej szkolnej sali gimnastycznej, z efektowna scenografiÄ…, perfekcyjnÄ… choreografiÄ… i cudownym Å›piewem. Uczniowie wystÄ…pili w piÄ™knych strojach oraz popisali siÄ™ znakomitÄ… grÄ… aktorskÄ…. DziÄ™ki niesamowitemu zaangażowaniu uczniów szkolnego koÅ‚a teatralnego „Fajna Ferajna”, a także koÅ‚a wokalnego „Fantazja” i ich nauczycieli, publiczność byÅ‚a po prostu zachwycona.

JaseÅ‚ka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polskÄ… tradycjÄ™. Uczniowie odgrywali niezwykle scenki, przenoszÄ…c nas w Å›wiat bajek i ich bohaterów… Jezusa odwiedziÅ‚y JaÅ› z MaÅ‚gosiÄ…, Pinokio, Calineczka, Kopciuszek czy Stary Rybak. Na zakoÅ„czenie przedstawienia, dziewczÄ™ta zataÅ„czyÅ‚y ukÅ‚ad choreograficzny i wprowadziÅ‚y nas w nastrój zadumy.

WÅ›ród uczniów zespoÅ‚u „Fantazja” sÄ… uczennice, które dziÅ› po raz pierwszy stanęły na scenie. Brawo za odwagÄ™ i piÄ™kne wystÄ™py!

Å»yczymy wszystkim spokojnych ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjacióÅ‚. Do zobaczenia w Nowym Roku!

tekst: Sebastian Olszewski, Diana Sokołowska, Izabela Tulska

Data dodania: 2023-12-22 13:21:28