Bal karnawałowy klas 4-8

Wczoraj (23 stycznia) w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas 4-8, organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. Każdy, kto się przebrał, mógł liczyć na słodki upominek.

Na parkiecie wśród kolorowych świateł pojawili się Shrek i Fiona, Wednesday, Picachu, hawajskie tancerki, król Maciuś I, Mort, Mort i Mort, budowlaniec oraz wiele innych postaci. Największą furorę zrobił jednak wielki dinozaur, który miał nie tylko wyczucie stylu, ale i rytmu. Wszystko to wśród dźwięków muzyki zapodawanej przez didżejkę Emilię.

Rada Rodziców przygotowała okolicznościową kawiarenkę. Każdy łasuch mógł zakupić gofra oraz słodki napój.

Odbył się też konkurs tańca, w którym konkurowało kilka par. Największe uznanie zdobyli Marysia i Michał. Gratulujemy!

Tekst: Maciej Kloc

zdjęcia i film: Helena Polkowska, Maciej Kloc