Bal klas 8

Miło szaleć, kiedy czas ku temu - bal ósmoklasistów SP2. W środowy wieczór, 7 czerwca 2023 roku odbył się w restauracji „Cristal” bal ósmoklasistów zorganizowany przez naszych cudownych rodziców. Młodzież w przepięknych, eleganckich strojach, uroczyście rozpoczęła bal, tańcząc poloneza. Wszyscy nauczyciele oraz przybyli rodzice przyglądali się tanecznemu występowi z ogromnym wzruszeniem oraz dumą. Po tańcu przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia ósmych klas wraz z wychowawcami. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Małecka, życząc przyszłym absolwentom udanej zabawy na balu oraz dalszych sukcesów na nowym etapie edukacji. Nie zabrakło podziękowań złożonych przez uczniów klas ósmych rodzicom i wychowawcom. W dalszej części balu uczniowie i uczennice poddali się niczym nieskrępowanej zabawie na parkiecie. Towarzyszyła jej wspaniała atmosfera i radosne emocje. W przerwach pomiędzy tanecznym szaleństwem, które trwało do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni gości korzystali z pysznego poczęstunku uświetnionego bajecznym tortem. Dodatkową atrakcją balu były zdjęcia z fotobudki oraz filmiki na platformie. Bal był również okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych lat w murach szkoły dzięki pokazowi zdjęć. Z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników cudownym wspomnieniem.
Zobaczcie jak pięknie wyglądali!

Drodzy Rodzice klas ósmych, bardzo dziękujemy za organizację balu ósmoklasistów, za zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczną atmosferę podczas
uroczystości. Dziękujemy Wam, drodzy uczniowie, za cudowną zabawę. Byliście wspaniali, praca z Wami to ogromna przyjemność.

Wychowawcy
Iwona Jażdzewska, Mirosława Rowińska, Lidia Krzyżosiak