Barometr - centrum papiernicze

Centrum papiernicze Baromter od lat wspiera Szkołę Podstawową nr 2 w Malborku. Zawsze otwarci na współpracę, chętnie proponują swoje najnowsze rozwiązania, często sponsorują nagrody dla naszych uczniów. Są niezawodni w szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówień. Czujemy się z nimi jak prawdziwy VIP.

Sklep Barometr oferuje produkty dla małych i dużych przedsiębiorców, a także dla klientów indywidualnych. Oferują szeroką ofertę produktów biurowych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Konkurencyjne ceny gwarantuje bezpośrednia współpraca Barometru ze sprawdzonymi producentami.

Zakupy w centrum papierniczym można zrobić w sklepie stacjonarnym na al. Wojska Polskiego 498 w Malborku lub w sklepie online na stronie sklepu (kliknij).

Data dodania: 2022-12-01 21:14:31
Data edycji: 2024-04-12 08:42:26