Działania uczniów koła fotograficznego - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Działania uczniów koła fotograficznego

W naszej Szkole dzieje się naprawdę dużo. Cieszymy się, że możemy utrwalać wspomneinia z wydarzeń na fotografiach i publikować. Uczniowie koła fotograficznego są obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Fotografowaliśmy szkolne apele, takie jak pasowanie na ucznia, otrzęsiny klas 4, zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, szkolne mistrzostwa świata w piłkę nożną, Mikołajkowe zawody sportowe, apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia, apel z okazji Dnia Języka Ojczystego, rewię mody z okazji Dnia Kobiet, szkolne obchody Walentynek, debaty szkolne, kawiarenki szkolne.

Zamieszczamy poniżej kilka zdjęć z naszego portfolio, resztę możecie zobaczyć śledząc stronę internetową naszej Szkoły, do czego serdecznie zapraszamy.

Teskt Sebastian Olszewski

Zdjęcia uczniowie szkolnego koła fotograficznego

Data dodania: 2023-03-09 12:15:22
Data edycji: 2023-03-10 08:43:39