Dzień mamy w klasie 3a

Z okazji Dnia Mamy, uczniowie klasy 3a zaprosili swoje mamy na kulinarne warsztaty. Dzieci wspólnie z mamami przyrządziły zdrowe, owocowe sałatki i pełne witamin szaszłyki. Wszyscy mieli okazję wziąć udział w quizie pt: „Znamy się na wylot”. Zadaniem wszystkich mam było również m.in. rozpoznanie swojej osoby na portretach wykonanych samodzielnie przez uczniów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci, a wszystkim mamom życzymy dużo zdrowWszyscy uczniowie z klasy 3a zgodnie stwierdzili, że najpiękniejsze prezenty to te stworzone własnoręcznie i podarowane od serca, dlatego z okazji Dnia Mamy z wielkim zaangażowaniem powstały cytrynowe peelingi cukrowe, które na koniec zostały zapakowane w ozdobną folię i kokardkę.ia, szczęścia i uśmiechu!

Tekst i zdjęcia Aleksandra Połeć

Data dodania: 2024-06-07 16:08:47