82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479

W atmosferze radości, uśmiechu i rodzinnego ciepła odbyły się tegoroczne obchody Dnia Rodziny. Uczniowie klas 1b, 2a, 2b oraz 2c zaprosili swoich najbliższych na wyjątkowe przedstawienie pt. „Wielki Kleks-up, czyli bajkowy groch z kapustą”. Spektakl przeniósł widzów do niezwykłego świata Akademii Pana Kleksa, gdzie znane postacie z bajek Jana Brzechwy przeżywały pełne humoru i niespodziewanych zwrotów akcji przygody. Na scenie nie zabrakło Kaczki Dziwaczki, Meluzyny, Lenia, Misia ani samego Ambrożego Kleksa. Wspólna podróż na Wyspy Bergamuty dostarczyła publiczności wielu wzruszeń, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Przedstawienie wzbogaciły piękne piosenki przygotowane przez zespół Fantazja. Wspólne wykonanie piosenek z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty stało się pięknym zwieńczeniem uroczystości. Utwory wywołały wśród rodziców wiele wzruszeń, a w niejednym oku pojawiły się łzy. Po zakończeniu spektaklu uczniowie wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspaniałe występy, a rodzicom za liczne przybycie, gorące przyjęcie młodych artystów oraz ogromne wsparcie w przygotowaniu uroczystości. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu, zaangażowanie w organizację poczęstunku oraz życzliwość i współpracę, dzięki którym mogliśmy wspólnie stworzyć tak wyjątkowe i pełne rodzinnego ciepła wydarzenie. Organizatorami wydarzenia były wychowawczynie: Aleksandra Połeć, Marta Tubiak, Małgorzata Siczek, Katarzyna Pietrzak oraz Izabela Tulska wraz z zespołem Fantazja. Nad sprawną obsługą techniczną czuwał Sebastian Olszewski.
Zdjęcia dostępne pod tym linkiem
Tekst Aleksandra Połeć
Zdjęcia: Rafał i Katarzyna Naumczyk ,,Kadrowa Para"

82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479