Dzień Świątecznego Sweterka

Narodziła się nam nowa świecka tradycja – Dzień Świątecznego Sweterka.

Samorząd Szkolny pierwszy raz zorganizował Dzień Świątecznego Sweterka. Nie wszyscy włożyli swój świąteczny sweterek, co nie zmienia faktu, że wielu uczniów i nauczycieli wspaniale się spisało.

Renifery, mikołaje, misie, pieski, kotki, wiewiórki i inne zabawne stworki zagościły na szkolnych korytarzach i w klasach.

Wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie do zabawy, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy kolorowych i wspaniałych Świąt.

Zachęcamy do tego, żeby przychodzić w sweterkach i czapkach do końca tygodnia i powiększać galerię świątecznych zdjęć. Można samemu ozdobić swój sweterek, wcale nie trzeba kupować nowego. Liczy się pomysłowość i twórcza inwencja.

Dzisiaj świetnie się bawiliśmy, okazało się, że w gratisie mieliśmy jeszcze dzień świątecznych skarpet. Mamy nadzieję, że nowa tradycja na stałe zagości w kalendarzu naszych szkolnych imprez.

Tekst i zdjęcia : Lidia Krzyżosiak

Data dodania: 2022-12-19 19:30:19