Festyn 2024 - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku

Festyn 2024

25 maja odbyÅ‚ siÄ™ w naszej szkole Festyn Åšrodowiskowy „Familiada” organizowany przez RadÄ™ Rodziców przy SP2 Malbork. Pogoda dopisaÅ‚a, a licznie zgromadzeni goÅ›cie wspaniale siÄ™ bawili.

Na scenie czas umilaÅ‚y nam wystÄ™py szkolnego zespoÅ‚u wokalnego „Fantazja”, dzieci z przedszkola nr 1 w Malborku oraz nasi uczniowie z klas 1-3. ZespoÅ‚u UÅ›miech Junior, UÅ›miech i Impuls zaprezentowaÅ‚y nam efektowne i kolorowe taÅ„ce, a do wspólnej zabawy zaprosiÅ‚y nas szkolne grupy taneczne.

Na stoiskach można byÅ‚o zakupić coÅ› do jedzenia, coÅ› sÅ‚odkiego, zadbać o urodÄ™, nabyć kolorowe balony. Swoimi umiejÄ™tnoÅ›ciami popisywali siÄ™ strażacy oraz sÅ‚użba wiÄ™zienna. Każdy, kto tylko chciaÅ‚, mógÅ‚ postrzelać laserami, zbudować naprawdÄ™ latajÄ…ce rakiety i pobawić siÄ™ na torze przeszkód. Atrakcji byÅ‚o co niemiara, ale oczywiÅ›cie najwiÄ™kszym zainteresowaniem cieszyÅ‚a siÄ™ loteria fantowa.

Dochód z festynu zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów SzkoÅ‚y Podstawowej nr 2 w Malborku. Organizatorom serdecznie dziÄ™kujemy, doceniajÄ…c wasz trud i wkÅ‚ad w stworzenie tak dużego wydarzenia.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z tego dnia.

Tekst: Maciej Kloc

zdjęcia: Daria Banaszewska, Szymon Cybulski, Helena Polkowska, Maciej Kloc