Karnawał klas 0-3

Najbardziej znany na świecie karnawał ma miejsce w Rio de Janeiro w Brazylii, ale każdy mały uczeń w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku czeka z utęsknieniem na tradycyjną zabawę tu blisko, na wyciągnięcie dłoni, na przejście kilkunastu kroków do sali gimnastycznej. 11 stycznia br. dzieci z klas 0 – 3 miały okazję pobawić się w tym miejscu. Sala gimnastyczna zaludniła się księżniczkami, wróżkami, rycerzami, sportowcami, znanymi postaciami z książek i filmów. Dzięki kreatywności rodziców było mnóstwo pomysłowo przebranych dzieci. Imprezę dla najmłodszych poprowadzili animatorzy z Elbląga: Arek i Justyna. Dzieci bawiły się wspólnie przy największych przebojach minionego roku, jednak nie zabrakło również tych starszych piosenek. Tańce, tańcami, ale atrakcją były również konkurencje sportowe skierowane chętnych uczestników balu, m. in. przeciąganie liny, różne zadania z chustą animacyjną, z małymi piłeczkami. Dwie godziny wspólnej zabawy pozwoliły zintegrować się całej społeczności klas 0 – 3.

Tekst Magdalena Karch

Zdjęcia Magdalena Karch, Beata Barcikowska-Kmieć, Sebastian Olszewski.

Data dodania: 2024-01-12 13:44:00
Data edycji: 2024-01-13 07:15:51