Karolina Omańska (Kondracka) - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych

"Swoją przygodę z edukacją rozpoczęłam w roku 1995 w Szkole Podstawowej numer 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku. Po gimnazjum i liceum przyszła pora na studia. W roku 2013 ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny, uzyskując tytuł lekarza. W tym samym roku wróciłam do Malborka, gdzie założyłam rodzinę i rozpoczęłam pracę na terenie powiatu malborskiego. W roku 2022 zdobyłam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

Nadal mieszkam w Malborku, a moja córka rozpoczęła przygodę z edukacją w Szkole Podstawowej numer 2 im. Ignacego Krasickiego w Malborku. Cieszę się, że Ona wydeptuje te same ścieżki, na tych samych korytarzach co Jej rodzice.

Ta szkoła otworzyła, przede mną wiele drzwi. Poznałam wspaniałych nauczycieli, którzy przekazywali wiedzę i dbali o nasz rozwój wielokierunkowo. Należałam do osób, które chętnie i aktywnie uczestniczyły w życiu szkoły, zarówno w zajęciach edukacyjnych jak i społecznych.

Moje dzieci i ich kolegów zachęcam, aby brały udział w rozmaitych zajęciach i nie ograniczały swoich możliwości. Dzięki temu mają większe szanse na odnalezienie w życiu drogi, którą będą chciały podążać."

tekst i zdjęcie: Karolina Omańska

Data dodania: 2023-01-04 08:23:55