Kartki Bożonarodzeniowe dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Malborku

Grudzień to czas refleksji i podsumowań. W związku z tym Szkolny Klub Wolontariatu Mitra działający przy Szkole Podstawowej nr 2, podsumowuje kolejną akcję. Tym razem kartki Bożonarodzeniowe dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Malborku.

Kartki zostały wykonane samodzielnie przez uczniów oddziału przedszkolnego (wych. p. Beata Barcikowska-Kmieć), uczniów klasy 1b (wych. p. Jolanta Sieger), uczniów klasy 2a (wych. p. Adela Semeniuk), uczniów klasy 2b (wych. p. Justyna Zaborowska), uczniów klasy 3a (wych. p. Anna Osipiak), oraz wolontariuszy SKW Mitra. Za wszystkie prace dziękujemy.

Życzymy wszystkim pracownikom oraz podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Malborku spokojnych, zdrowych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że św. Mikołaj obiecał dostarczyć przesyłkę jeszcze przed świętami.

Koordynatorem akcji była pani Katarzyna Steinborn-Mocek, pani Emilia Łęczkowska oraz pan Sebastian Olszewski.

Tekst i zdjęcia: Emilia Łęczkowska.

Data dodania: 2022-12-20 18:33:37
Data edycji: 2022-12-21 08:27:05