Konkurs dla uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej - ''Dzień Ziemi w obiektywie''

Nasza świetlica uczestniczy w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Dzień Ziemi w obiektywie”. Wydarzenie organizowane jest przez Szkołę Podstawową nr 89 w Gdańsku pod patronatem miasta Gdańska oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty. Uczestniczyć mogą w nim dzieci klas I-III uczęszczające do szkolnej świetlicy.

Osoby chętne do wzięcia udziału muszą zrobić zdjęcie, które przedstawia postawy proekologiczne względem najbliższego otoczenia. Kadr powinien zwracać uwagę na piękno otaczającej nas natury oraz promować jej ochronę. Każdy może zgłosić tylko jedno samodzielnie zrobione zdjęcie.

Przynoście swoje prace do 21 kwietnia do opiekunów świetlicy. 5 najbardziej kreatywnych i pomysłowych zdjęć zostanie zakwalifikowanych do kolejnego etapu, w którym zostaną wybrane najlepsze kadry w kategorii klas I oraz II-III.

Poniżej można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcie: Sebastian Olszewski