Konkurs ''Moja kartka Wielkanocna''

W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się konkurs – „Moja Kartka Wielkanocna”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą oraz rozwijanie wyobraźni i uzdolnień plastycznych uczniów. Konkurs dzielił się na trzy kategorie: zerówka i kl. I, kl. II oraz kl. III. W konkursie plastycznym wzięli udział wszyscy uczniowie. Na zajęciach projektowali kartki wielkanocne. Zawierały one różnorodne elementy ozdobne, wykonane własnoręcznie przez uczestników konkursu. Kartki były wykonane zgodnie z podanym tematem. Uczniowie w swoich pracach, wykazali się pomysłowością i oryginalnością ujętego tematu. Każda klasa przekazała kilka najciekawszych prac, które wzięły udział w konkursie. W każdej kategorii została przyznana nagroda i wyróżnienie. Natomiast każdy uczestnik otrzymał dyplom.

Tekst: Jolanta Sieger

Zdjęcia : Sebastian Olszewski