Czcionka:

Kontrast:

Laboratorium zmysłów

Środowisko życia dziecka pełne jest obrazów, faktur, dźwięków, zapachów i smaków. Zmysłami dzieci odbierają bodźce ze środowiska, odkrywają i cieszą się swoim światem, doświadczając przy tym wielu emocji. Dziecko poznaje świat poprzez działanie wielozmysłowe: patrzenie, dotykanie, słuchanie, wąchanie, smakowanie.

W naszej szkole w ofercie zajęć dodatkowych mamy "Laboratorium zmysłów" prowadzone przez panią Anię Osipiak. Zajęcia pozwalają na odczuwanie wielozmysłowe, badanie i konstruowanie wniosków. W ten sposób następuje poznawanie i utrwalanie zdobytej wiedzy. Dzieci są kreatywne i chętnie uczestniczą w tego rodzaju aktywnościach. Jest to nauka poprzez zabawę.

Pani Ania prowadzi zajęcia dla uczniów klas 1-3 w piątki o godz. 14:35 do godz. 15:20, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Tekst i zdjęcia Anna Osipiak.

Data dodania: 2022-11-23 21:52:04
Data edycji: 2022-11-24 11:45:08