Małgorzata Irodenko (Gadowska) - stomatolog

Dzięki edukacji w Szkole Podstawowej nr 2, a potem Gimnazjum nr 2, bez problemu dostałam się do renomowanego III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Miłość do chemii (zaszczepiona przez Panią Ewę Smardzewską) oraz nauk przyrodniczych, doprowadziła do studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Obecnie pracuje jako lekarz dentysta w Warszawie i okolicach, często wracając do rodzinnego Malborka. Zdobywając bardzo dobre wyniki na każdym poziomie edukacji i odnosząc sukcesy zrozumiałam, że "cóż pomoże człowiekowi choćby cały świat pozyskał a na duszy swojej szkodę poniósł" i od tej pory moja nauka i praca to przede wszystkim służba dla innych ludzi.
Uczniom SP nr 2 życzę, aby doceniali swoich nauczycieli, bo to między innymi oni mają wpływ na ścieżkę ich kariery.

P.S zdjęcie z wyprawy do Nepalu w 2014 roku.

tekst i zdjęcie: Małgorzata Irodenko
Data dodania: 2023-02-27 16:33:21