''Miłość w wierszu i piosence''

"Miłość w wierszu i piosence"  to Walentynkowe hasło na spotkanie uczniów naszej szkoły z muzyką, poezją, a nawet prozą miłosną w bibliotece szkolnej. Przybyli w tym dniu do biblioteki uczniowie mogli zapoznać się z wybranymi utworami o tej tematyce, jak również wysłuchać wielu cudownych utworów muzycznych poświęconych miłości.

Walentynki jako święto zakochanych wzbudza ciekawość co do losów związków i ewentualnie perspektyw na nowe uczucia, toteż ogromnym zainteresowaniem cieszyła się sekcja „Przepowiednie miłosne. Co skrywają dla Ciebie gwiazdy”. Uczniowie chętnie sięgali po serduszka z wróżbami, które czasem odpowiadały na ich nadzieje.

Zwieńczeniem Walentynek w bibliotece było podsumowanie konkursu literackiego na wiersz lub opowiadanie o MIŁOŚCI.  Laureatką tego konkursu została uczennica klasy 5c Alicja Ordon.

tekst i zdjęcia: Joanna Okońska

Data dodania: 2023-02-15 12:19:07