NOC BIBILIOTEK - ''To się musi powieść” Ogólnopolska Akcji NOC BIBLIOTEK 2022

To się musi powieść” to hasło tegorocznej edycji Nocy Bibliotek. Do akcji tej dołączyła się również biblioteka Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku

• 5 października przy współpracy ze szkolną świetlicą przeprowadzono promocję książek dla dzieci "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. wraz z projekcją filmu towarzyszącego tegorocznej akcji – "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

• 6 października grupa uczniów naszej szkoły : Pola Dzierwa, Anna Dąbkowska, Helena Polkowska, pod opieka pani Joanny Okońskiej wzięła udział w grze terenowej organizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Malborku "To się musi powieść - "Sierotka Marysia jak malowana"

W wyniku zmagań drużyna SP2 Malbork zajęła 3 miejsce.

Wśród zadań pojawiły się próbki twórczości literackiej, testy na spostrzegawczość oraz szybkość w wykonywaniu zadań.

To była nie tylko zacięta rywalizacja ale również wiele cudownej zabawy podczas, której uczniowie wykazywali się nie tylko swoją sprawnością ale również mogli poznać topografię Malborka, w tym ośrodki kultury takie jak Biblioteka Pedagogiczna, Szkoła Łacińska, Stacja Malbork, Wieża Ciśnień.

Data dodania: 2022-10-10 10:06:54
Data edycji: 2022-11-08 14:45:20