Nowe ławki wokół szkoły dzięki inicjatywie jednego z rodziców

Trwają wakacje, ale w naszej szkole praca wre. Pracownicy szkoły odświeżają budynek i teren wokół, ale tym razem w remonty włączył się również rodzic.

Pan Dawid Bieńkowski właśnie zakończył dobroczynny projekt odrestaurowania sześciu ławeczek, z których w nowym roku będą korzystali uczniowie SP2. „Tym sposobem polepszy się komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz wszystkich, którzy będą z ławek korzystać by odpocząć i złapać chwilę oddechu” – pisze pan Dawid na swoim profilu na Facebooku. Jak sam przyznaje, takie prace wykonywał pierwszy raz w życiu. Mimo tego każdy może ocenić, że efekt jest naprawdę piękny.

Dziękujemy panu Dawidowi Bieńkowskiemu z odruch serca! Bardzo cieszymy się, że znalazł się ktoś, kto poświęcił swój czas i środki dla dobra naszej szkolnej społeczności. Takie bezinteresowne działania są wspaniałym przykładem dla naszych uczniów i wszystkim umacniają wiarę w dobro, które można znaleźć w każdym człowieku.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcia: post na profilu facebookowym Dawida Bieńkowskiego