Paczuszka dla maluszka! - Fundacja Małych Stópek

Szkolny Klub Wolontariatu MITRA bierze udział w akcji zorganizowanej przez Fundację Małych Stópek - Paczuszka dla maluszka!

Akcja trwa od 4 do 22 grudnia 2023 roku.

W INICJATYWĘ MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi przydatnymi przy opiece nad małymi dziećmi takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła oraz zabawki.

Zwracamy się z prośbą o przekazywanie nowych / nieużywanych produktów i zabawek.

Paczuszki prosimy przynosić do gabinetów psychologa i pedagoga.

Zebrane dary przekażemy dla:

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci

Kasprzaka 10, 82-300 Elbląg

Więcej o akcji Paczuszka dla maluszka

"To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie".

Data dodania: 2023-11-29 07:50:02
Data edycji: 2023-11-29 08:47:47