Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Paulina Czapla - piosenkarka

Paulina Czapla - piosenkarka

Piosenkarka. Paulina Czapla zaczęła swoją karierę muzyczną w wieku zaledwie kilku lat. Prezentacja na scenie programu „Od przedszkola do Opola” przetarła przed nią ścieżkę do prawdziwej kariery, która niebawem miała nadejść. Występ u boku Edyty Górniak dał początek narodzinom nowej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artystka od najmłodszych lat rozwijała swój talent za mikrofonem, a także miłość do dźwięków fortepianu.

Wokalistka nie poprzestaje jednak tylko na rozwijaniu kariery solowej. Jest współtwórczynią zespołu Airam w swoim rodzinnym Malborku. Studiowała wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Po udziale w programie „X Factor” została okrzyknięta polską Norah Jones. Można ją było podziwiać również w „Must Be The Music”. Takie utwory, jak „Stop” Sama Browna lub „If I ain’t got you” Alicii Keys, w wykonaniu Pauliny, zapadły w serca polskiej publiczności.
Artystka w dalszym ciągu aktywnie prowadzi swoją karierę. Ma za sobą współpracę z Piotrem Kukulskim, która zaowocowała utworem promującym płytę wokalisty. Piotr przyznaje, że urzekł go zarówno niesamowity głos piosenkarki, jak również jej niebanalna uroda, zauważona zresztą także przez część jurorów programu „X Factor”.

Oto piosenka Pauliny, która ma najwięcej odsłuchań w serwisach streemingowych:

 

 

Pozostałe utwory, w których śpiewa piosenkarka, można posłuchać po kliknięciu w ten tekst.

 

 

źródło tekstu: https://www.agencjaluxart.com/paulina-czapla/

źródło zdjęcia: profil Pauliny Czapli na Facebooku

Data dodania: 2022-12-02 13:26:03
Data edycji: 2022-12-14 10:46:36
Ilość wyświetleń: 435
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej