Pierwsze zakupy w nowej edycji Lidla dla szkół

Trwa akcja „Szkoły pełne talentów 2” od Lidla. Każdy, kto zrobi zakupy w tym sklepie za minimum 50 zł, a w koszyku będzie miał przynajmniej jedno warzywo lub owoc, dostanie specjalnego talenciaka. Talenciaki przekazujemy szkole, która może za nie zakupić wybrane przez siebie pomoce dydaktyczne.

Już w trakcie trwania akcji, dzięki wsparciu naszej społeczności, udało nam się zebrać 1600 punktów potrzebnych do zakupu pierwszej rzeczy z listy. Są to kolorowe pufy, które będą służyć uczniom w świetlicy. Dzięki nim wychowawcy przeprowadzą ciekawe zajęcia, a nasza świetlica nabierze nowych kolorów.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy o więcej. Talenciaki można rejestrować samodzielnie tutaj lub przekazywać bezpośrednio do szkoły. Specjalne skrzynki na kupony mieszczą się w bibliotece, świetlicy i szkolnym sklepiku.

tekst: Maciej Kloc

zdjęcia i film: Dominik Stecki, Maciej Kloc