Pierwszy Dzień Wiosny w grupie wiekowej 0-3

Pierwszy Dzień Wiosny w grupie wiekowej 0-3 spędziliśmy śpiewając piosenki o wiośnie. Każda klasa zaprezentowała na scenie piosenkę. Nie zabrakło też barw i skocznych tańców.

Tego dnia rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny "Kapelusz Pani Wiosny". Nagrodę otrzymali: Paulina Słomińska , Zuzanna Wiśniewska i Paweł Laskowski, a wyróżniony został kapelusz Ziemowita Pestki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Podsumowaliśmy również konkurs Matematyczny Kangur dla klas II i III, który odbył się 16 marca w naszej szkole. Uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne z wielkim zaangażowaniem. Sprawdzili swoje wiadomości, które zdobyli w dotychczasowej edukacji szkolnej. Teraz czekają na rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się w najbliższym czasie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz układankę przestrzenną.

Tekst: Justyna Zaborowska oraz Jolanta Sieger

Zdjęcia: Sebastian Olszewski