82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479

Korytarze szkolne od rana tętniły letnią energią, a cała społeczność spotkała się na uroczystym apelu podsumowującym drugi semestr. Wydarzenie otworzył dynamiczny spektakl „Drużyna Bezpieczniaków rusza na wakacje” w wykonaniu koła teatralnego pod opieką Pani Małgorzaty Siczek, który w zabawny sposób przypomniał wszystkim zasady bezpiecznego wypoczynku. Następnie nauczyciele z dumą wręczyli nagrody najmłodszym laureatom sukcesów na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz szkolnym. Wakacyjny nastrój podkręciły klasy 3a i 1b, rozbudzając w tłumie radość wspólnym śpiewaniem letnich piosenek. Po miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy bezpiecznych, pełnych przygód wakacji oraz powrotu we wrześniu z nową energią do działania. Do zobaczenia!
Prowadzenie: Aleksandra Połeć Tekst i zdjęcia: Marta Tubiak

82-200 Malbork
al. Wojska Polskiego 479