Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Podsumowanie II semestru w klasach 0-3

Podsumowanie II semestru w klasach 0-3

Korytarze szkolne od rana tętniły letnią energią, a cała społeczność spotkała się na uroczystym apelu podsumowującym drugi semestr. Wydarzenie otworzył dynamiczny spektakl „Drużyna Bezpieczniaków rusza na wakacje” w wykonaniu koła teatralnego pod opieką Pani Małgorzaty Siczek, który w zabawny sposób przypomniał wszystkim zasady bezpiecznego wypoczynku. Następnie nauczyciele z dumą wręczyli nagrody najmłodszym laureatom sukcesów na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz szkolnym. Wakacyjny nastrój podkręciły klasy 3a i 1b, rozbudzając w tłumie radość wspólnym śpiewaniem letnich piosenek. Po miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy bezpiecznych, pełnych przygód wakacji oraz powrotu we wrześniu z nową energią do działania. Do zobaczenia!

Prowadzenie: Aleksandra Połeć Tekst i zdjęcia: Marta Tubiak 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 19:23:39
Data edycji: 2026-06-23 19:28:41
Ilość wyświetleń: 289
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej