Podsumowanie zbiórki żywności

25 oraz 26 listopada wolontariusze z naszej Szkoły brali udział w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Tczewie. Przez dwa dni pełnili dyżury w sklepie Biedronka rozdając ulotki informacyjne oraz zbierając żywność.

Po podliczeniu zebranych darów okazało się, że nasi uczniowie przyczynili się do zebrania ok 1500 kg żywności- jest to całkowita waga zebrana przez wszystkich wolontariuszy w Malborku w sklepach, które brały udział w akcji. Zgodnie z obietnicą cześć darów wróciła do naszej Szkoły i tu składamy ogromne podziękowania pani Oldze Piekarskiej, która przywiozła je z Tczewa. Panie Emilia Łęczkowska oraz Katarzyna Steinborn-Mocek rozdzieliły wszystko aby mogło jak najszybciej trafić do rodzin w trudnych sytuacjach materialnych. Koordynatorem akcji był pan Sebastian Olszewski.

Tekst : Sebastian Olszewski

Zdjęcia : Katarzyna Steinborn-Mocek, Sebastian Olszewski