Pomoce zakupione w akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”

W ramach akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”, zakupiliśmy pomoce dydaktyczne na zajęcia wychowania fizycznego. Dzięki współpracy naszej szkolnej społeczności, która chętnie przeznaczała zebrane talenciaki na SP2, zajęcia w-f będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Uczniowie mogą cieszyć się nowymi bramkami do unihokeja oraz zestawami do gry w badmintona.

Przypominamy, że trwa druga edycja zabawy. Osoba, która zrobi zakupy w Lidlu, a w jej koszyku znajdzie się przynajmniej jedno warzywo lub owoc, otrzyma talenciaka za każde wydane 50 zł. Kupony można przynosić do szkoły i wrzucać je do specjalnych skrzynek (w bibliotece, świetlicy i szkolnym sklepiku) lub bezpośrednio zarejestrować je na tej stronie (kliknij).

Każdy może w ten łatwy sposób przyczynić się do uatrakcyjnienia zajęć w naszej szkole. Liczymy na waszą pomoc!

tekst i zdjęcia: Maciej Kloc

Data dodania: 2023-09-11 09:19:52